Nacházíte se na: Theofil > Příběh o Zoufálkovi

Příběh o Zoufálkovi

Příběh o Zoufálkovi

Objednávkové číslo: ROSDDVD0107

Běžná cena: 299,00 Kč
Naše cena: 250,00 Kč

Omlouváme se, ale zboží již nelze objednat.

 

Vydavatelství: Universal Studios

Základní informace:
V této pohádce o odvaze, odpuštění a nápravě, jedna malá myška pochopí, že stačí málo, abyste viděli pravdu: Totiž že to, jak vypadáte, není to samé jako to, kdo ve skutečnosti jste.

Formát:DVD

Velká Británie / USA, 2008, 93 min
režie: Robert Stevenhagen, Sam Fell
zvuk: Dolby Digital 5.1 - česky, Dolby Digital 5.1 - anglicky
titulky: anglické, české
bonusy:
Hra Zoufálkova výprava - hra na PC a Playstation, 75 minut, angličtina
Příběh Příběhu o Zoufálkovi (Většinou) pravdivý pohled do zákulisí natáčení
Interaktivní mapa Království DOR
10 nejlepších způsobů použití nadměrných uší
Zoufálkův výčet výhod velkých uší
Postav si Bolda 

Tento animovaný film se vizuálně od svých lehce umělohmotně působících kolegů liší stylizací, která připomíná obrazy
slavných vlámských malířů. Jinudy se vydává k divákovi i příběh. Nespoléhá na popkulturní odkazy a samoúčelné vtípky, ale vší silou se upíná k samotnému vyprávění a jeho postavám
. Ocitáme se v kouzelném království, které se chystá na každoroční polévkovou slavnost. Dlouhá řada velmi nešťastných náhod ale způsobí tragédii, která králi zlomí srdce
, princezně Hrášce přivodí těžké osamění a jejich poddané připraví o polévku. Do odvolání. Když už se zdá, že krize nemůže být krizovatější, narodí se Zoufálek. Malý myšák s velkýma ušima, který se zcela vymyká myšímu společenství, protože - nebojí se koček a pastí, knížky nežere, ale čte, sní o tom, že se stane rytířem a navíc mluví s lidmi, tedy s princeznou. Za všechny tyto hříchy proti myšímu soužití musí být po zásluze potrestán, a tak je uvržen do temnoty, aby z ní vyjel jako rytíř v blyštivé zbroji a v nouzi nejvyšší zachránil život princezny a osud celého království. Tedy pokud mu na to bude jeho odvaha stačit.

„Velikost" animovaného filmu se dá měřit i zvučností jmen hlasů jednotlivých postav. V tomto směru se může Příběh o Zoufálkovi pochlubit třeba Dustinem Hoffmanem, Sigourney Weaver, Matthewem Broderickem nebo Emmou Watson.
Podle knižní předlohy, kterou napsala Kate DiCamillo. V českém znění např. Marek Holý, Lucie Vondráčková, Naďa Konvalinková, Jan Šťastný, Miroslav Táborský..

Příběh o Zoufálkovi                                         trailer 


 

 

Revue

E-obchod

Důležité informace

Můj účet