Nacházíte se na: Theofil > Svobodná a v pohodě

Svobodná a v pohodě

Svobodná a v pohodě

Objednávkové číslo: SAM14221

Běžná cena: 199,00 Kč
Naše cena: 149,00 Kč

Omlouváme se, ale zboží již nelze objednat.

 

Autor: Carolyn McCulleyová

Vydavatelství: Samuel

Základní informace:
Důvěřovat Bohu a žít naplno

Vydáno:2009
Formát:A5, 208 s., př. Zuzana Kempná

Nechvalně známá otázka, proč nejsme vdané, je otázka nesprávná. Položme si lepší otázku: Co Bůh s naším svobodným stavem a skrze něj koná? Jestliže tvoje odpověď začíná slůvkem "No..." a pak následuje dlouhá pauza, čti prosím dál. Věřím, že tě čeká hodně povzbuzení.

Carolyn McCulleyová je novinářka a mediální specialistka, v současné době vede společnost Citygate Films a přednáší na konferencích zaměřených na službu ženám. Žije v Marylandu a je svobodná.
Ve své knize nabité osobními zkušenostmi, zdravým biblickým vyučováním, humorem, hlubokým porozuměním a praktickými radami povzbuzuje svobodné křesťanky, aby důvěřovaly Bohu a Jeho povolání a žily svůj život naplno.

Nad knihou Carolyn McCulleyové jsem si vzpomněla na dobu, kdy jsem uvěřila. Bylo mi 23 let, horlivě jsem se zapojila do všech křesťanských aktivit a v církvi jsem trávila spoustu času. Mému otci to tehdy velmi vadilo: podle jeho názoru byla jen malá naděje, že tam najdu manžela. V církvi navíc bylo více mladých žen, které byly plné pocitu, že jim "ujíždí vlak". Bylo pro mě tehdy velmi těžké obstát a uvítala bych někoho, kdo by mě jako Carolyn ujistil, že žít podle Božích pravidel je možné. Tato kniha může být velkým přínosem pro všechny ženy, které chtějí hledat a naplňovat Boží plán pro svůj život.
Luba Šťastná, vedoucí AGLOW Česká republika

Autorka dokáže velmi trefně a s nakažlivým humorem hovořit o problémech, s nimiž se svobodné "ženy přes třicet" dennodenně potýkají, a pomáhá tak podívat se na vlastní těžkosti s nadhledem. Svobodným ženám ukazuje, že skutečnost, že zůstaly neprovdané déle, než bývá obvyklé, není třeba vnímat jen jako handicap, ale je možné toto období chápat jako velké obdarování. Není přeci nutné žít jen očekáváním věcí budoucích - mnohem efektivnější je naučit se svůj současný stav opravdově pochopit a naplnit, aby plody tohoto období mohly být jednou dobrým základem jak pro budoucí manželský svazek, tak třeba i pro celoživotní službu pro druhé.
Hana, 30 let

 

 

 

Revue

E-obchod

Důležité informace

Můj účet