Nacházíte se na: Theofil > Původ člověka

Původ člověka

Původ člověka

Objednávkové číslo: SLO978-80-7391-161-4

Běžná cena: 599,00 Kč
Naše cena: 539,00 Kč

Omlouváme se, ale zboží není skladem.

 

Autor: Douglas Palmer

Vydavatelství: Slovart

Základní informace:
Ilustrovaná historie lidské evoluce

 Originál: The Origins of Man, překlad: Patricie Frecerová
 Formát: 192 stran, 30x24cm, česky, vázaná vazba
 Rok vydání: 2009 (1. vydání)

Jak se vyvinul Homo sapiens, čím se lidé liší od svých lidoopích předchůdců nebo jak se lidské populace rozšířily do celého světa, takové otázky si klademe v různých formách už od doby, kdy jsme se stali člověkem myslícím, to je přibližně 200 000 let. Ale vlastní rodokmen jsme si z těch střípků informací začali skládat teprve relativně nedávno.
Dr. Palmer pohlíží ve svém Původu člověka na toto zkoumání lidské prehistorie z perspektivy 21. století. Shrnuje informace vytěžené z fosilních nálezů, vzorků DNA vyhynulých lidí i dalších zdrojů a vytváří z nich obsáhlý přehled současného stavu poznání o postupném vývoji a šíření člověka do různých částí světa.
- Nejnovější archeologické objevy a aktuální genetické poznatky se spojují s jedinečným využitím map, z nichž čtenář získává jasnější představu o dějinách lidské evoluce.
- Poutavý text bohatě doplňují na zakázku vytvořené podrobné mapy, ilustrace a fotografie.
- Mezi náměty patří i vliv proměn klimatu a prostředí na naše předchůdce, vývoj užívání nástrojů a umění nebo to, kdy, jak a proč se dávní lidé rozšířili za hranice Afriky. 

 

 

Revue

E-obchod

Důležité informace

Můj účet