Nacházíte se na: Theofil > Výživa dětí od A do Z 2.

Výživa dětí od A do Z 2.

Výživa dětí od A do Z 2.

Objednávkové číslo: VY978-80-7021-993-5

Běžná cena: 148,00 Kč
Naše cena: 135,00 Kč

Omlouváme se, ale zboží není skladem.

 

Autor: Lenka Kejvalová

Vydavatelství: Vyšehrad

Základní informace:
Autorka se ve své nové práci zaměřuje na tyto okruhy: Makrobiotické minimum, bezlepkovou dietu, dietu při alergii na BKM, nízkolaktózovou dietu, hypercholesterolémii u dětí, obezitu, redukční dietu a zázrak zvaný omega mastné kyseliny.

Vydáno:2010
Počet stran:144
Formát:kniha,brož.,145x205mm

Cílem pokračování úspěšné kuchařky pro děti od lékařky L. Kejvalové (Výživa dětí od A do Z) je snaha otevřít maminkám kuchařkám nejen nové zdroje a náhrady potravin, ale také ukázat jiné a třeba i zdravější možnosti stravování. V řadě případů se jedná o vynucenou úpravu jídelníčku u diagnostikovaných alergií např. na lepek a mléko nebo nutnou redukční dietu či dietu při zvýšené hladině cholesterolu.

Tato kuchařka by měla dát návod v začátcích změny nebo by měla být inspirací ke změně. V každém jídelníčku naší rodiny můžeme podniknout kroky k jeho vylepšení, nahradit méně zdravé suroviny surovinami zdravějšími, bohatšími na vitamíny či lépe stravitelnějšími. Autorka se ve své nové práci zaměřuje na tyto okruhy: Makrobiotické minimum, bezlepkovou dietu, dietu při alergii na BKM, nízkolaktózovou dietu, hypercholesterolémii u dětí, obezitu, redukční dietu a zázrak zvaný omega mastné kyseliny.

 

 

 

Revue

E-obchod

Důležité informace

Můj účet