Nacházíte se na: Theofil > Umění zpovídat

Umění zpovídat

Umění zpovídat

Objednávkové číslo: KN101227

Běžná cena: 399,00 Kč
Naše cena: 379,00 Kč

Omlouváme se, ale zboží není skladem.

 

Autor: Józef Augustyn, Aleš Opatrný

Vydavatelství: Karmelitánské nakladatelství

Základní informace:
O svátosti smíření z pohledu různých disciplín

Vydáno:2010
Formát:brož.,309 stran

Z polsky vydaného sborníku článků týkajících se různých hledisek a problémů svátosti smíření Józef Augustin vybral ty, které jsou zajímavé i pro české čtenáře. Tak vznikla publikace odborně fundovaných a současné přehledných a stručných pojednání na témata, jako jsou například: biblické základy svátosti smíření, dějinný exkurz, současné chápání svátosti smíření, svátost smíření jako služba lásky.
České vydání sborníku, jehož editorem je Aleš Opatrný, bude vedle překladů z polštiny obsahovat i původní české články.
Kniha je určená zpovědníkům, ale bude jistě užitečná i pro katechety, formátory a věřící, kteří usilují o vlastní duchovní růst.tvořit
Józef Augustyn SJ (*1950) je českým čtenářům dobře známý především jako autor knih z oblasti katolické pastorace a duchovního vedení. Jeho dílo zpřístupňuje některé kapitoly katolického učení „laické církevní veřejnosti". Patří k nim mj. i téma lidské sexuality. V současné době působí P. Augustyn v Čenstochové v Centru pro mládež. Několikrát navštívil naši republiku a v Karmelitánském nakladatelství už vyšly na dvě desítky jeho knih. Za všechny uveďme alespoň pětidílná duchovní cvičení: Kde jsi, Adame?(1998), Dej mi napít (1999), V jeho ranách (2000), Viděli jsme Pána (2001), Zástupy žasly nad jeho učením (2003). 

 

 

Revue

E-obchod

Důležité informace

Můj účet